• Allianz is the HOME for those who DARE

Představení společnosti

Allianz


Allianz pojišťovna, a. s. tvoří součást světového pojišťovacího koncernu Allianz Group. Skupina zaměstnává po celém světě přibližně 140 tisíc zaměstnanců a působí ve více než sedmdesáti zemích. Hlavním zaměřením jsou pojištění podnikatelů a soukromých osob.

 

Vstup Allianz na český trh se uskutečnil v lednu 1993, kdy se firma postupně dostala mezi největší české pojišťovny. Ze začátku se u nás zaměřovala jenom na životní pojištění. Později přibylo pojištění soukromého majetku s pojištěním odpovědnosti za škodu. Dále se služby doplnily o pojištění průmyslových rizik, majetkové pojištění podnikatelům, havarijní a cestovní pojištění.

 

Na konci roku 2012 se založil Allianz Nadační fond a zde se zaměřuje na zvyšování bezpečnosti provozu na silnicích. V dalším projektu se pomáhá ekologii s programem, kdy se usiluje o snížení spotřeby energií, papíru a vody. Záměrem je také zvýšení efektivního nakládání s odpady a minimalizování uhlíkové stopy.

Základní informace

Počet zaměstnanců:
Kde nás najdete
Allianz
Ke Štvanici 656/3
Praha
18600
Hodnocení:
4.0
To nejlepší z naší firmy

Naše nabídky


Tato společnost nemá žádné nabídky

Čím žijeme


Služby online


Allianz patří k seriózním a moderním firmám. Klienti mohou využívat pohodlné a rychlé online služby, kdy například potřebují nahlásit škody, nahrát stav tachometru nebo si sjednat pojištění na cesty.

Jak pomáháme


Zajímá vás, kde v naší zemi narazíte na nejnebezpečnější úseky na silnicích? Díky těmto informacím si určitě dáte větší pozor. Konkrétní nehodové lokality jsou zmapovány v rámci projektu Allianz Automapa.

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k Allianz


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *