Představení projektu

Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením


Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením sdružuje lidi s mentálním postižením a jejich přátelé. Její aktivity se zaměřují na volnočasovou činnost, vzdělávání a také na pomoc pro rodiny i jednotlivce. Organizace čítá více sedm tisíc členů v 57 pobočných spolcích napříč Českou republikou. Pomáhá lidem s mentálním postižením i jejich blízkým žít tak, jak chtějí. Také vzdělává hendikepované občany a jejich rodinné příslušníky, dále pak pracovníky v sociálních službách i jiné odborníky a veřejnost. Organizace rovněž vytváří prostor pro vzájemné setkávání, sdílení zkušeností a řešení problémů.

Zapojte se také


0
podporovatelů

0 Kč
celkem vybráno

0
aktivní nabídky

Podpořte nás využitím nabídky


Tato společnost nemá žádné nabídky

Čím žijeme


Poradíme rodinám


V některých životních situacích potřebuje člověk informace. Jako rodina se můžete obrátit na Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením ohledně poradenství v rodinném životě, pro pomoc s legislativou, příslušnými sociálními dávkami a průkazy a také pro vás pořádáme různé akce a kurzy.  

Využijte poradenství pro lidi s postižením


Pomůžeme vám s otázkami zdraví, se samostatným životem a naučíme vás, co to je sebeobhajování. Také můžete využít speciální akce a kurzy a také se inspirovat příběhy ostatních.

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *