Představení projektu

Kapka Naděje


Nadační fond Kapka naděje přispěl za dobu svého působení na léčbu dětí s poruchou krvetvorby a nádorovými onemocněními částkou více než 180 milionů korun. Vendula Pizingerová, která projekt odstartovala, je současně jeho prezidentkou. K založení Kapky naděje ji vedla nemoc její dvouleté dcery. Během léčby zjistila, jak nedostatečná přístrojová a psychosociální vybavenost ve zdravotnictví panuje. I přesto, že její dcera svůj boj s leukémií prohrála, rozhodla se Vendula nadále pomáhat nemocným dětem. Kapku naděje můžete podpořit i vy například zakoupením originálních dárků nebo finanční částkou.

 

Zapojte se také


9
podporovatelů

370.00 Kč
celkem vybráno

0
aktivní nabídky

Podpořte nás využitím nabídky


Tato společnost nemá žádné nabídky

Čím žijeme


Aktuální projekty Kapky naděje


Jestliže vás zajímá, kde Kapka naděje aktuálně pomáhá, prohlédněte si projekty, kterým se věnuje. Například v Českých Budějovicích přispěla na čtyři nová lůžka a řadě nemocnic zajistila nezbytné lékařské přístroje.

Vyberte si možnost, jak můžete pomoci


Díky velké pomoci lidí získala Kapka naděje prestižní ocenění Superbrands pro rok 2019. Podpořit činnost fondu můžete různými způsoby i vy. Lze přispívat jednorázovou nebo pravidelnou částkou, věnovat nasbírané body na kartě Shell anebo si zakoupit nějaký předmět v e-shopu.

Dej nám o sobě vědět

Přidej se k Kapka Naděje


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle podmínek ochrany osobních údajů *